Agrobiznes problemy negocjacji z Unią Europejską

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
biznes, finanse

Katedra Marketingu i Zarządzania Agrobiznesem na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu raz na dwa lata organizuje i przeprowadza konferencje naukowe z udziałem kształcącej się i studiującej młodzieży. Konferencja nt. Agrobiznes problemy negocjacji Polski z Unią Europejską , odbyła się z okazji istnienia i działania pięcioletnich studiów ze specjalizacji zarządzanie agrobiznesem, prowadzonych w Koninie. Uczestnikami tego naukowego spotkania byli pierwsi magistrowie oraz słuchacze pierwszego roku uzupełniających studiów magisterskich i licencjaci. W niniejszej pracy zawarte zostały materiały, które stały się przedmiotem obrad i dyskusji konferencji zorganizowanej i odbywanej w dniu czerwca roku.