Zamek Jednorożca

Cykl: W.I.T.C.H. Ekspedycja (tom 4) | Seria: W.I.T.C.H. Książki
Wydawnictwo: Egmont Polska

Uczniowie Sheffield Institute wyruszają na kolejną ekspedycję. Tym razem zwiedzą tajemniczy zamek, położony na Wichrowych Wzgórzach. Niewinna z pozoru wyprawa zamieni się w niebezpieczną misję, gdy Czarodziejki odkryją tajemnicę średniowiecznego arrasu. Uwięziony Jednorożec, zamkowe lochy, niewidzialna wieża i władający żywiołami Mag to świat, z którym przyjdzie się zmierzyć Will, Irmie, Taranee, Cornelii i Hay Lin.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: okładka