Zamek Jednorożca

Cykl: W.I.T.C.H. Ekspedycja
Wydawnictwo: Egmont Polska

Uczniowie Sheffield Institute wyruszają na kolejną wyprawę. Tym razem zwiedzą tajemniczy zamek, położony na Wichrowych Wzgórzach. Niewinna z pozoru wycieczka zamieni się w niebezpieczną misję, gdy Czarodziejki odkryją tajemnicę średniowiecznego arrasu. Uwięziony Jednorożec, zamkowe lochy, niewidzialna wieża i władający żywiołami Mag to świat, z którym przyjdzie się zmierzyć Will, Irmie, Taranee, Cornelii i Hay Lin.

| 2015-12-19
Shadow | 2013-09-08