Niemowlę i małe dziecko. Odpowiedzi na wszystkie pytania

Tłumaczenie: Ryszard Długołęcki
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Baby & Child. All your questions answered

Książka opracowana przez grono doświadczonych specjalistów - lekarzy, psychologów i wychowawców, konsultantem wydania polskiego jest prof. dr hab. Janusz Trempała. Publikacja omawia wszystko, co należy wiedzieć, od opieki nad noworodkiem i stymulowania procesów rozwojowych dziecka, po naukę zasad i koniecznych ograniczeń, którym podlega świeżo upieczony przedszkolak. W książce znajdziesz odpowiedzi na setki pytań na każdy temat dotyczący dziecka, począwszy od jego zdrowia, po zagadnienia związane z uczeniem się, rozwojem i zachowanie. W książce nie zabrakło przykładów skutecznych sposobów radzenia sobie z codziennymi problemami, takimi jak: układanie dziecka do snu, przyuczanie do korzystania z nocnika lub sedesu czy radzenia sobie z napadami złości uczących się chodzić. Bez względu na to, czy jesteś świeżo upieczonym rodzicem, czy też rodzicem z pewnym doświadczeniem - z tą książką na pewno sprostasz wyzwaniom!

Ania | 2013-08-25
Przeczytana: 2012 rok