Księga 100 wielkich cudów

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
religia
Artsajke

Przedstawiamy cuda dokonane przez samego Chrystusa, cuda uczynione przez Boga za pośrednictwem apostołów i najpopularniejszych świętych, jak i te, dzięki którym na ołtarze wyniesieni zostali współcześni święci, także ci mniej znani szerokiemu gronu. Opisano również specyficzne "cuda", jakimi są tajemnicze charyzmaty i dary, którymi Bóg obdarzył swoich wybrańców, a także swoiste cuda wiary,...

Przedstawiamy cuda dokonane przez samego Chrystusa, cuda
uczynione przez Boga za pośrednictwem apostołów i najpopularniejszych świętych, jak i te, dzięki którym na ołtarze wyniesieni zostali współcześni święci, także ci mniej znani szerokiemu gronu. Opisano również specyficzne "cuda", jakimi są tajemnicze charyzmaty i dary, którymi Bóg obdarzył swoich wybrańców, a także swoiste cuda wiary, czyli nawrócenia.
Cudownymi ingerencjami Boga i Jego świętych w życie współczesnych są również objawienia. W książce przedstawiamy zarówno największe uznane przez Kościół objawienia maryjne, objawienia Pana Jezusa, jak i objawienia św. Michała Archanioła. Opisany został także fenomen płaczących Madonn.
Wśród poruszanych tematów są również Boże ingerencje w bieg historii wyproszone przez wiernych gorącą modlitwą oraz cuda eucharystyczne.

Znajdziemy też teksty dotyczące Polski i Polaków.
Książka z pewnością mile zaskoczy wielością i różnorodnością poruszanych tematów. A tytułowe "l00 cudów" jest w zasadzie liczbą umowną. Uważny czytelnik znajdzie ich tu dużo, dużo więcej.

źródło opisu: Wydawnictwo

źródło okładki: zdjęcie autorskie