Zagubione dusze

Tłumaczenie: Danuta Górska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Amber Horror". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Cursed be the Child
83-7082-069-7
horror
horror
DaiHelsing

Dusza zamordowanej na tle seksualnym dziewczynki nie znajduje spokoju po śmierci. Powraca na ziemski padół, by opętać i zniewolić inne dziecko, niejaką Melissę Barringer. Zło wyciąga swe macki po każdego, kto stanie mu na drodze. Czy cygańskie obrzędy i egzorcyzmy są w stanie powstrzymać zagubioną duszę?

źródło opisu: http://horror.com.pl/books/recka.php?id=422

źródło okładki: http://horror.com.pl/books/recka.php?id=422

Miaa | 2015-02-11

To dobra powieść. Wciąga bardzo, jednak zakończenie jest raczej rozczarowujące.

LoVeandHoPe | 2016-05-27
Przeczytana: 27 maja 2016

Nigdy wiecej nie przeczytam zadnego horroru. Nie pamietam kiedy ostatnio bylam tak zestresowana i przerazona jak podczas czytania "Zagubionych dusz". Zbyt duzo negatywnych emocji, przerazajacych wydarzen,smierci niewinnych osob. Do ostatnich stron czulam napiecie, jak glupia wierzylam w szczesliwe zakonczenie.. Taa, zafundowalam sobie niezla dawke emocji przed snem.

kiniamala | 2013-09-04
Przeczytana: 04 września 2013

Do przeczytania, choć liczyłam na inne bardziej zaskakujące zakończenie. Ale nie będę pisać, by i inni czekali na koniec.

Aga | 2012-08-12
Przeczytana: lipiec 2006

Brr.. Ciarki na plecach ale książka niesamowita...

Rosalie14 | 2013-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2013

Na początku książka bardzo mnie wciągnęła.Szczególnie czekałam na rozmowy Missy z Lisette.Są to moje ulubione fragmenty.Jednak końcówka książki zawiodła mnie,naprawdę zawiodła.Nie wiem właściwie czemu,ale przestała mnie tak interesować.

Katekyoh | 2013-09-15

Niebanalna fabuła. Cenie w niej początek, który zachęcał do dalszego czytania. Liczyłam na bardziej rozbudowany koniec, niemniej jednak książka wciągająca i niedająca o sobie zapomnieć.

Stardust | 2016-11-24
Ewa Geris | 2015-11-25