Mapologia

Wydawnictwo: Złote Myśli
skuteczna nauka, mapy myśli
poradniki
Ryu

Czego ciekawego nauczy mnie ta książka? * jeśli jesteś uczniem lub studentem - przestaniesz nieskuteczne notować wiadomości z wykładów i będziesz poświęcał mniej czasu na naukę do testów i egzaminów. Dowiesz się, jak skutecznie notować i zapamiętywać wiedzę, * z każdej przeczytanej książki wyciągniesz dużo więcej informacji i jeszcze zrobisz takie notatki, które pozwolą Ci zgromadzić w...

Czego ciekawego nauczy mnie ta książka?

* z każdej przeczytanej książki wyciągniesz dużo więcej informacji i jeszcze zrobisz takie notatki, które pozwolą Ci zgromadzić w jednym miejscu najważniejszą wiedzę z całej książki,

* poradzisz sobie z zalewem informacji, której jest zbyt dużo, a z której trzeba wybrać to, co najlepsze w danym momencie dla Ciebie,

* staniesz się osobą bardziej kreatywną, a przez to będziesz mieć więcej pomysłów na rozwiązywanie problemów lub znajdziesz więcej sposobów na to, aby np. się wzbogacić,

* przyspieszysz wykonanie swojej pracy dzięki mądremu planowaniu oraz odpowiedniej przemyślanej realizacji zadań

źródło opisu: Wydawnictwo Złote Myśli, 2009

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl