Rycerze - przewodnik

Tłumaczenie: Marek Wrześniewski
Seria: Strrraszna Historia
Wydawnictwo: Egmont Polska
Knights

Zapomnij o bajędach z dawnych czasów, kiedy to dzielni rycerze byli zawsze gotowi, by ratować urodziwe dziewoje z najgorszych nawet opałów. Przygotuj się na potworną prawdę o bezwzględnych mordercach. Jeśli chcesz wiedzieć: - dlaczego rycerze trzymali odzież w toaletach? - jak nazywał się rycerz walczący w damskiej kiecce? - jak okrutne były zasady rządzące rycerskimi pojedynkami?......

Jeśli chcesz wiedzieć: - dlaczego rycerze trzymali odzież w toaletach? - jak nazywał się rycerz walczący w damskiej kiecce? - jak okrutne były zasady rządzące rycerskimi pojedynkami?... koniecznie przeczytaj tę książkę.

źródło opisu: Egmont, 2007

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

żabka | 2015-10-02
Przeczytana: 02 października 2015

Bardzo dobra książka zawierająca ciekawostki z życia rycerzy. Czy faktycznie byli tak romantyczni jak się ich kreuje? Przekonajcie się sami.

Samuraj | 2016-08-21
Selene_san | 2016-06-17