Czarna Perła 1

Tłumaczenie: Anna Kraśko
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dynastia Morlandów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Studio 96
The Black Pearl
romans, rodzina, uczucia, miłość
historyczna
Edyta

Gwiazdą Morland Place staje się nieślubna córka Ruth, Anuncjata. Wszyscy natomiast lekceważą nieatrakcyjną Katarzynę, która skrycie kocha młodego Kita. Mężczyźni wolą jej urodziwą kuzynkę, uwielbiającą błyszczeć w towarzystwie i otaczać się wielbicielami. Tym bardziej, że okazji do zabawy nie zabraknie, gdyż po śmierci Olivera Cromwella kończy się wszechwładza purytanów i zostaje przywrócona monarchia.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca