Biznesowy savoir - vivre. Wszystko, co szanujący się biznesmen o etykiecie wiedzieć powinien

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Tajniki (zapomnianej) kultury biznesu * zdobądź przyjaciół i sprzymierzeńców * Pchnij Twoją karierę w nowym kierunku * Wykreuj się na prawdziwą gwiazdę biznesu Wysoka jakość w biznesie na 601 sposobów Jak Cię widzą, tak o Tobie plotkują w biurze. W zwariowanym tempie, w jakim dziś toczy się nasze życie, zaczynamy lekceważyć to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Przestajemy przywiązywać wagę do tak drobnych rzeczy jak sposób powitania, prowadzenia rozmowy towarzyskiej

Ula | 2015-03-20
Przeczytana: 14 marca 2015

Podany w przystępnej formie zbiór najbardziej podstawowych zasad zachowania w kontaktach z innymi. Ponieważ przedstawione zasady należą do najbardziej podstawowych, są też najbardziej oczywiste. Dobrze wychowani ludzie nie znajdą tutaj może nic NOWEGO, ale uważam, że podstawy - nawet te, które znamy - warto sobie raz na jakiś czas odświeżyć.
Tłumaczenie książki jest bardzo dobre, przykłady są dostosowane do polskich realiów - na przykład w dziale o interpunkcji w korespondencji e-mailowej.

makherje | 2015-12-09

Rady typu: "nie wrzucaj kostek lodu do zupy", "na spotkaniu biznesowym nie zjawiaj się w stroju narodowym"....bez komentarza

RepublicanSt | 2016-04-09

Elementarz zasad savoir-vivre, natomiast jeśli ktoś chciałby poszerzyć swój wachlarz wiedzy (poza podstawy), to zdecydowanie powinien poszukać dodatkowej literatury.

Michał Bagiński | 2015-02-08
Na półkach: BIZNES, Posiadam, Przeczytane