rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
8 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2015)
Poszukuję:  Talon  Szukając Alaski  Nieskończoność  Eleonora i Park  Will Grayson, Will Grayson  Wodospad  Uprowadzona  Wiem o tobie wszystko
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
Poszukuję książek (II kwartał 2014)
Wymienię/sprzedam:  Król Kruków więcej na półce: http://lubimyczytac.pl/polka/1181476/sprzedam-wymienie/szczegoly Kupię/zamienię  Elita  Morderstwo wron  Dar Julii  Dotyk Gwen Frost  Pretty Little Liars. Bez skazy
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2013)
Wymienię:  Ognista  Niemożliwe  Mrok kwiatów  Pocałunek Nocy  Inne anioły  Siedem promieni  Płonący stos. Księga 1: Kielich wiatru. Krąg popiołów  Królowa Południa
10 lata temu
Pokazuje 12 z 18