Bez przebaczenia

Okładka książki Bez przebaczenia Cecily von Ziegesar
Okładka książki Bez przebaczenia
Cecily von Ziegesar Wydawnictwo: Amber Cykl: Dziewczyna Super (tom 4) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Dziewczyna Super (tom 4)
Unforgettable
Amber
2007-01-01
2007-01-01
Anna Błasiak
Cecily von Ziegesar Dziewczyna Super literatura młodzieżowa

Po sukcesie Gossip Girl musiałam poszukać książki. Niestety nigdzie nie mogłam dostać ani jednej powieści tej autorki. Dopiero niedawno natrafiłam na jedna cześć. Zawiodłam się. Brak mi konspiracji, spisku, zakłamania-tego wszystkiego co powodowało, że plotkara była "inna". To chyba jedyny przykład, gdzie film okazał się lepszy od książki.

Oj dzieje się dzieje i będzie się działo...!!!

Oj dzieje się dzieje i będzie się działo...!!!

Świetna, najbardziej wstrząsający był pożar na farmie u Millerów. Mimo, że Tinsley go roznieciła, chce, aby Jenny przyznała się do (jej) winy.

Dobra. Dla odstresowania, chwilowego oderwania się od rzeczywistości, a przeniesienia w świat materializmu i szkoły, w której robi się chyba wszystko prócz samej nauki. Polecam tę serię bardziej od "Plotkary"

Słaba książka jak dla mnie...

Słaba książka jak dla mnie...

I love it ♥

I love it ♥

"Bez przebaczenia" jest już czwartą częścią serii Dziewczyny super. Opowiada o dalszych losach uczniów, chodzących do elitarnej szkoły Waverly.

Fajna seria :)

Fajna seria :)

• Młodzieżowe
  • Cecily von Ziegesar
  • Young Adult
  • 2010

Dodaj cytat z książki Bez przebaczenia