Nadzieja i miłość

Healing Lessons
83-7227-791-5
nadzieja, miłość
MalenkaK

Lekarz onkolog,wybitny specjalista w swojej dziedzinie,odkrywa,że jego żona zachorowała na raka.Cała wiedza i długoletnie doświadczenie medyczne Sida zawodzą w konfrontacji z tym, co nieuchronne. I oto Sid, pragnąc wszelkimi sposobami ratować żonę,ucieka się również do nie konwencjonalnych metod leczenia,którym do tej pory w swojej praktyce był przeciwny.Zaczyna się prawdziwa walka - z chorobą,ze zwątpieniem, z rozpaczą.Czy pragnienie życia przezwycięży chorobę?Ile sił może dodać nadzieja?Czy miłość jest w stanie pokonać strach przed śmiercią?

źródło opisu: Świat Książk, 2001.

CORO | 2014-02-12
Przeczytana: 01 stycznia 2010

Lekarz onkolog zmagający się z chorobą nowotworową żony.
Uznawał tylko leczenie konwencjonalne. Ulega- wierzy, że metody nie konwencjonalne zadziałają. Empatia lekarza pozwala lepiej zrozumieć chorą żonę.Trzy lata walki o życie. OPOWIEŚĆ O UCZUCIU,UTRACIE I PRZEMIANIE.
Bardzo poruszająca historia.

Anita | 2011-08-11
Przeczytana: 04 września 2010

"Nadzieja i miłość" to opowieść lekarza o uczuciu, utracie i przemianie. Książka jest bardzo interesująca. Opowiada o lękach pacjentów, którzy mają nowotwór i chcą go za wszelką cenę powstrzymać. Oprócz tego książka pokazuje, że niektóre metody, które nie są używane mogą pomóc niektórym ludziom i tak się dzieje w książce. Andrei - żonie Sida pomaga interferon, którego nie używa się w szpitalach w Nowym Jorku. Andrea nauczyła Sida innego podejścia do pacjentów. Pokazała, że pacjent sam może o sobie decydować i sam wybrać własną metodę leczenia. "Nadzieja i miłość" to książka poruszająca, a nawet głęboko wzruszająca. Uświadamia nam, jak ważna jest obecność i miłość bliskich w najtrudniejszej sytuacji - świadomego oczekiwania na śmierć.

książek: 1918
Vinga | 2016-11-23