Ku doskonałości: 30 dni pracy nad sobą

978-83-7489-223-0
psychologia, samorealizacja
poradniki
Trojka

Czy ktoś z nas wie od razu, jak żyć? Czy warto szukać odpowiedzi na to pytanie i własnej ścieżki? Być aktywnym i świadomym człowiekiem czy płynąć z prądem, dać się ponieść fali życia? Iwona Majewska-Opiełka zaprasza w swojej książce do pracy nad sobą – nad własnym rozwojem i kształtowaniem nawyków skutecznego działania metodą Stephena Coveya. Nie po to, by osiągać coraz wyższe dochody, ale by...

Iwona Majewska-Opiełka zaprasza w swojej książce do pracy nad sobą – nad własnym rozwojem i kształtowaniem nawyków skutecznego działania metodą Stephena Coveya. Nie po to, by osiągać coraz wyższe dochody, ale by przeżywać wszystko pełniej i bardziej głęboko, cieszyć się każdą chwilą, być dumnym z siebie, kochać i być kochanym. Ku doskonałości. 30 dni pracy nad sobą to relacja z takiego właśnie 30-dniowego kształtowania nawyków skutecznego działania. Autorka po latach wzbogaca swój dziennik cennym komentarzem, jaki dopisało życie, dzięki czemu możemy zweryfikować skuteczność i trwałość proponowanej metody.

źródło opisu: http://www.gwp.pl/6357,ku-doskonalosci-30-dni-pracy-nad-soba.html

źródło okładki: http://empikmedia.pl/c/ku-doskonalosci-30-dni-prac...»

jovika | 2014-12-01

ciekawa pozycja dla tych, którzy są zainteresowani swoim rozwojem i spojrzeniem wgłąb siebie.
gdy potrzebujesz wsparcia i pomocy, na początku swojej drogi można sięgnąć po Opiełkę, ale potem... trochę nudne staje się to ciągłe dopingowanie...
trzeba umieć stanąć na swoich dwóch nogach i pracować nad gibkim, elastycznym kręgosłupem. ta książka pomaga. ale i tak większość zależy od Czytelnika.

alejakwiatowa | 2014-07-23

Bardzo dobra książka. Treściwa i konkretna polecam.

Hanna | 2012-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2012

Prawdziwie inspirująca książka. Nie czytałam co prawda wcześniej publikacji Coveya, ale nie przeszkadzało mi to w odbiorze tego poradnika. Pani Opiełka wspomina sentencję, że "Nauczyciel przychodzi, kiedy uczeń jest gotowy", i być może tak było w moim przypadku. To co pisze w tej książeczce idealnie trafiło w moje oczekiwania, pomogło uporządkować codzienność i zainspirowało do kreatywnych zmian. Polecam.

Kamil Smołka | 2013-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2013

Dość dobra książka która opisuje jak powinien wyglądać rozwój osobisty i na czym powinien polegać. Autorka prezentuje 30 dni pracy nad sobą, opierając się na jej doświadczeniach.

e-Milka | 2016-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2016