PRL, turystyka
takisobiejac

Informator ten przeznaczony jest przede wszystkim dla turystów przejeżdżających tranzytem przez teren Polski. Turyści tranzytowi nie dysponują na ogół dużą ilością czasu, dlatego w publikacji zamieszczone zostały najbardziej potrzebne informacje, przydatne w trakcie przejazdu. Powinny one ułatwić podróż, pozwalając skoncentrować uwagę na najpiękniejszych krajobrazach, najcenniejszych obiektach zabytkowych i współczesnych.

źródło opisu: wstęp do książki

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

takisobiejac | 2011-04-01
Krzysiek | 2014-04-25