Noc tajemnic

Wydawnictwo: Exter

Przygoda, tajemnice, zagadki to wszystko można znaleźć na stronach tej powieści. Co więcej, świat tej książki, to nie tylko fikcja, to również wiele interesujących informacji na temat Krzyżaków, ich państwa i malborskiej warowni. Akcja Nocy tajemnic osadzona jest w murach zamku Malbork, swego czasu jednej z najpotężniejszych twierdz Europy. Kilka wieków temu stanowiła stolicę zakonnego państwa, Co skrywały jej murya Niepohamowane ambicje krzyżackich dostojników, czy pełną miłosierdzia służbę Bogua A może odpowiedź nie jest taka prosta, może namiętności i ambicje przeplatały się z prawdziwym oddaniem wierzea Te sekrety stara się zgłębić bohater powieści, młody człowiek niespodziewanie wciągnięty w wir tajemniczych wydarzeń, w których współczesność i historia splotły się ze sobą w ciągu jednej, tajemniczej nocy.

Cajtla | 2013-03-07
Renata | 2012-08-23