HTML5 for web designers

Web Forms 2.0
Semantics
Using HTML5 Today

Ka | 2015-05-25

Kartka dołączona do książki mówi, że wydawnictwo chce pisać o językach programowania w konkretny i ciekawy sposób, bez lania wody, w samych praktycznych konkretach. Ciekawy? OK, fajnie i lekko napisane. Co do reszty nie jest już tak różowo. Historia HTML na początek (po co setny raz to powtarzać?!),potem coś o canvach, formsach, używaniu plików multimedialnych. Spodziewałem się bardziej przydatnej i ciekawej wiedzy. Książka praktycznie nie dała mi nic nowego. Nawet dla początkujących może to być za mało. Średniawka, teraz na tapetę leci książka o CSS3 tego samego wydawnictwa. Oby było lepiej:)

Krzysztof Safjanowski | 2013-08-03
Przeczytana: 2012 rok