Przewodnik po antykoncepcji

83-7255-212-6
antykoncepcja, ciąża
zdrowie, medycyna
gall21

Autorzy, opierając się na wynikach najnowszych badań nad antykoncepcją, przystępnie przedstawiają wszystkie "za i przeciw" różnych sposobów zapobiegania ciąży, m.in. iniekcji z progestagonów, stosowania pigułek antykoncepcyjnych (również postkoitalnych) i wkładek wewnątrzmacicznych. Lektura tej książki pomoże kobietom lepiej przygotować się do rozmowy z lekarzem i wspólnie wybrać najwłaściwszą...

Lektura tej książki pomoże kobietom lepiej przygotować się do rozmowy z lekarzem i wspólnie wybrać najwłaściwszą metodę antykoncepcji.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl

źródło okładki: http://www.proszynski.pl