The Wallflower

The Wallflower
Samhain Publishing
978-1-59998-918-1
romas puma

Naprawde polecam przeczytać przezabawna historia zwłaszcza zwmianka o kuwetach hihihi juz dawno się tak nie uśmiałam

Zabawna historyjka. Jest wielki, seksowny pan kot, przekonany o swojej wspaniałości i jest kobieta , która lubi siebie taką, jaka jest i ma dystans do wszystkiego. Jej pięta achillesowa to właśnie pan kot czyli miłość z czasów liceum. Nie mogło zabraknąć wiernej przyjaciółki i zazdrosnej wychudzonej blondyny :D. Jest zabawnie, namiętnie i z malutkim dreszczykiem. Opowiastka lekka i przyjemna. U mnie za każdym razem wywołuje uśmiech i poprawia humor.

Nie wiem czy przeczytałam tak beznadziejne tłumaczenie, czy oryginał też nie powalał, ale bardziej skłaniam się do tego drugiego. Akcja dzieje się zdecydowanie za szybko, ale i tak praktycznie nic się nie dzieje. Relacja pomiędzy dwójką głównych bohaterów naciągana i mocno powierzchowna. Słaba ksiażka, nie polecam czytać. Tu nie ma niczego co się może podobać, może oprócz pomysłu, który został doszczętnie zmarnowany.

Fajna, ale z małymi minusami.
Pierwszy minus zachowanie Maxa. Mimo, iż nie są jeszcze z Emmą, zachowuję się gorzej jak nastolatek.
Drugi minus Max jako typowy macho, który ma zazdrosną byłą kobietę i przeszkadza przyszłej kobieci w randce.
Trzeci minus(też Maxa) chęć zabicia wszystkich mężczyzn, którzy kiedykolwiek dotknęli jego miłość życia :P
Ale postać Emmy na plus.

Fajna, ale z małymi minusami.
Ale postać Emmy na plus.

Super humor, ciekawe cytaty i oryginalna zarówno przez wygląd jak i charakter główna bohaterka. Duży plus za to, że nie jest typem "damy w opałach". Czyta się ją szybko i z przyjemnością.

Fajna historia no i ten Alfa zawsze z nich macho :)

Fajna historia no i ten Alfa zawsze z nich macho :)

Krótkie, zwięzłe i na temat. To tylko krótkie opowiadanie na wieczór więc nie ma się nad czym rozpisywać.

Nie wierzę, że to przeczytałem. Chyba jestem jedynym facetem, który przeczytał tą książkę. I muszę przyznać, że nie była zła...
Nie wiem co mogę o tej książce napisać. Zdecydowanie za krótka moim zdaniem. Dodatkowym minusem jak dla mnie jest ten podział cyklu na utwory, gdzie w każdej części ktoś inny jest głównym bohaterem.
Przechodząc do oceny:
1)Bohaterowie - nie byli źli naprawdę, chociaż ich losy były trochę dziwne. 6/10
2) Fabuła - tak naprawdę to niewiele się działo poza seksualnym napięcięm między bohaterami i ich seksualnych pragnieniach - 3/10
3) Świat przedstawiony - całkiem ciekawie ukazana cała ta hierarchia stada itd, reszta przeciętna - 5/10
4) Moje zaciekawienie książką - muszę przyznać, że naprawdę chciało mi się ją czytać, pomimo jej przeciętności i wielu innych wad. 6/10
Ogólna ocena 20/40, czyli 5/10 gwiazdek.

Przechodząc do oceny:
1)Bohaterowie - nie byli...

Książka ma dużo potencjał który niestety nie został wykorzystany. Jak dla mnie wszystko się dzieje 100 razy za szybko. Nie można się nią delektować jest jak rollercoaster.
Ale to moi kochani zmienni ;)

Ale to moi kochani zmienni ;)

Szkoda, że książka jest tak krótka. Przydałoby się gdyby uczucie pomiędzy bohaterami rozwijało się trochę dłużej, no ale oprócz tego reszta jest rewelacyjna i wciągająca :) Niewyparzona buzia Emmy - głównej bohaterki i jej zabawne komentarze bawiły do łez (chociażby pytanie czy po tym jak stanie się Pumą będzie musiała korzystać z kuwety …;D no nie mogłam ze śmiechu :)
Zdecydowanie polecam fanom zmiennych :)

Szkoda, że książka jest tak krótka. Przydałoby się gdyby uczucie pomiędzy bohaterami rozwijało się trochę dłużej, no ale oprócz tego reszta jest rewelacyjna i wciągająca :) Niewyparzona buzia Emmy - głównej bohaterki i jej zabawne komentarze bawiły do łez (chociażby pytanie czy po tym jak stanie się Pumą będzie musiała korzystać z kuwety …;D no nie mogłam ze śmiechu...

• Romans paranormalny
  • Ebooki