Sutra Trzech Klejnotów

Wydawnictwo: Czerwony Słoń
83-909085-9-X
buddyzm
religia

Książka traktująca o filozofii buddyjskiej. Przedstawiono tu ponownie stary buddyjski tekst we współczesnym opracowaniu. Książka zawiera tekst sutry, opatrzony komentarzem Khenpo Tenpela - współcześnie żyjącego i nauczającego mistrza, pochodzącego z Tybetu, który to komentarz opracowała i przedstawiła Kate Kragh. Autorka pokazuje, w jaki sposób mające ponad dwa tysiące lat prawdy mogą stać się przydatne w naszym codziennym, ustabilizowanym życiu.

źródło opisu: nota wydawcy

krzychu | 2013-10-28