Nasza trójka

Wydawnictwo: Harlequin
The three of us
romans, opiekunka
Dorota_1988

Deanna Hamilton, początkująca autorka książek dla dzieci, musiała ze względów finansowych podjąć się roli opiekunki małej Mickey. Szybko okazało się, że polubiła dziewczynkę, a jej los bardzo ją martwił. Mickey po stracie matki miała już tylko wujka Lee, który zaopiekował się nią wyłącznie z poczucia obowiązku. Dlaczego nie kochał swojej siostrzenicy? A może Deanna oszukiwała samą siebie, sądząc, że potrafi im pomóc? Bo czy można nauczyć miłości?

Monika19942 | 2014-10-08

Super książka nie czytam tego rodzaju książek ale ta była piękna z chęciom przeczytam ja jeszcze raz od złości do miłości

Monika1994 | 2014-02-21

ewka | 2016-04-27