Obok albo ile procent Babilonu?

Wydawnictwo: Manufaktura
978-83-925817-0-3
literatura faktu
-kropka

Obraz polskiej kultury i historii (głównie muzyki) na przestrzeni czterech dekad. Strukturalnie - mozaika cytatów, budujących obraz zbiorowej biografii roczników 1950. i 60., a więc pokolenia „jarocinów” i skasowanego Teleranka, ludzi boomu III RP. Rozmowy ze Sławkiem Gołaszewskim, Tomkiem „Menem” Świtalskim, Jackiem „Dżeksongiem” Onaszkiewiczem. Monologi Piotra Bratkowskiego i maile od Darka...

Strukturalnie - mozaika cytatów, budujących obraz zbiorowej biografii roczników 1950. i 60., a więc pokolenia „jarocinów” i skasowanego Teleranka, ludzi boomu III RP. Rozmowy ze Sławkiem Gołaszewskim, Tomkiem „Menem” Świtalskim, Jackiem „Dżeksongiem” Onaszkiewiczem. Monologi Piotra Bratkowskiego i maile od Darka Duszy, autoryzowane wypowiedzi Idy Zwierzchowskiej, Jacka Olechowskiego, Marcina Jacobsona, Marka Proniewicza, Waldka Rudzieckiego, Kamila Sipowicza, Tomka „Rastka” Szczecińskiego, Piotra Rypsona, Maćka Zembatego. Rozmowy ze spotkań z Milo Kurtisem, czy Roberta Jarosza z Witoldem Popielem.

źródło okładki: www.google.pl

maciek | 2013-12-27

historia polskiej muzyki lat 60, 70, 80 i 90, zlepiona z wypowiedzi artystów, menadżerów oraz właścicieli i szefów klubów

ghostmaniac | 2016-02-12
Muminkowski | 2015-08-10