Naglące wezwanie.

Tłumaczenie: Mateusz Jarski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "O modlitwie i życiu duchowym". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
Special urgency of mercy: Why sister Faustina?
83-85040-53-6
wiara, miłosierdzie, Faustyna
religia
Balbina64

"Teraz jest czas miłosierdzia" - to podstawowe przesłanie książki. Autor powołuje się w niej na orędzie siostry Faustyny o Bożym Miłosierdziu. Właśnie ono, przekazane całemu światu przez skromną zakonnicę, w prostych słowach mówi o potrzebie nawrócenia, przypominając o trwającym czasie łaski. Książka George'a Kosickiego próbuje ocalić od zapomnienia to, co jest ostatnią nadzieją człowieka -...

"Teraz jest czas miłosierdzia" - to podstawowe przesłanie książki.
Książka George'a Kosickiego próbuje ocalić od zapomnienia to, co jest ostatnią nadzieją człowieka - Miłosierdzie Boże. Lektura

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://allegro.pl/naglace-wezwanie-g-w-kosicki-i1534753617.html