Żyj pełnią życia pomimo nieśmiałości i lęku. W drodze do pewności siebie

Tłumaczenie: Agnieszka Cioch
Seria: Psychologia na Co Dzień
Wydawnictwo: Czarna Owca
Living fully with shyness and social anxiety : a comprehensive guide to gaining social confidence
poradniki
Jusia

Poradnik dla osób nieśmiałych oraz cierpiących na fobię społeczną. Każdy, kto kiedykolwiek doświadczył ataku lęku w zwykłej, codziennej sytuacji wie, jaki to bolesny i obezwładniający stan. Nie zawsze łatwo znaleźć skuteczne wskazówki, jak poradzić sobie z tym uczuciem. W książce Żyć pełnią życia pomimo nieśmiałości i lęku terapeutka i specjalistka zdrowia psychicznego Erika B. Hilliard uczy,...

Poradnik dla osób nieśmiałych oraz cierpiących na fobię społeczną.

Każdy, kto kiedykolwiek doświadczył ataku lęku w zwykłej, codziennej sytuacji wie, jaki to bolesny i obezwładniający stan. Nie zawsze łatwo znaleźć skuteczne wskazówki, jak poradzić sobie z tym uczuciem. W książce Żyć pełnią życia pomimo nieśmiałości i lęku terapeutka i specjalistka zdrowia psychicznego Erika B. Hilliard uczy, jak stopniowo nabierać pewności siebie i żyć szczęśliwie pomimo lęku.

korcia | 2013-02-23

Bardzo dobrze napisana książka. Przystępny język i bardzo ciekawe podejście do tematu.

Marta | 2016-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2016