Okładka książki Jezus Chrystus uzdrowiciel mojej osoby

Jezus Chrystus uzdrowiciel mojej osoby

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Żyć Dobrą Nowiną". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
religia
typ
papier
Balbina64
8.27 (11 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Książka Thomasa Forresta jest drogowskazem wskazującym na Jezusa Chrystusa, który mówi: "Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia" (J 8, 12).
Niech książka ta pomoże Ci odkryć twoje choroby, które usunie najlepszy z lekarzy - Pan nasz, JEZUS CHRYSTUS.

źródło opisu: okładka książki

Polecamy

Opinie czytelników
andria | 2013-05-04
Przeczytana: maj 2013

Napiszę bardzo krótko. Naprawdę warto przeczytać.

queen992 | 2013-08-21
Przeczytana: 02 sierpnia 2013

Polecam.. bardzo dobrze się czyta , ksiązka jest warta przeczytania. polecam też KONIEC ŚWIATA WEDŁUG MARYJI Wincentego Laszewskiego. - najlepsza ksiązka jaką kiedykolwiek w życiu czyałąm. poważnie.

Sebastian | 2012-12-12

161. rocznica
  • Marina Mayoral
    72. rocznica
    urodzin
    A tata wyjął z plecaka książkę i rzekł:
    - Poznacie tam na pewno wielu przyjaciół, ale i tak chciałbym wam to dać, bo przecież wiecie, że książka jest...
    - Przyjacielem na całe życie! - wyrecytowały chórem dziewczynki.
  • Scott Spencer
    69. rocznica
    urodzin
    Listy były jedynym namacalnym dowodem, dowodem tego, że kiedyś skrzydła wyrastały mi z serca. Znałem inny świat, świat, który nie ma nazwy. Bo takie słowa jak oczarowanie czy rozkosz są zbyt proste, zbyt banalne, nie potrafią go określić. Nic o tym wiecie nie mogę powiedzieć oprócz tego, że go znałe... pokaż więcej
  • Victoria Holt
    108. rocznica
    urodzin
    ...życie bywa najeżone pułapkami, ale gdy ktoś ich bez przerwy wypatruje, może przeoczyć błogosławieństwa, jakich los także nam nie skąpi.
  • Edgar Rice Burroughs
    139. rocznica
  • Timothy Zahn
    63. rocznica
    urodzin
    Wzruszyła ramionami, a jej ognistorude włosy zamigotały w blasku światła.
  • Andriej Płatonow
    115. rocznica
    urodzin
    Woszczew (...) położył się na brzuchu by usnąć i rozstać się ze sobą samym. Ale sen wymaga umysłu spokojnego, ufnego w życie, zdolnego wybaczyć przeżyty ból.
  • A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
    118. rocznica
    urodzin
    Ode Mnie, który przebywam w każdym sercu, pochodzi pamięć, wiedza i zapomnienie.
  • François Mauriac
    44. rocznica
    śmierci
    (...) jest taki rodzaj głupoty wobec którego czuję się zupełnie bezsilny. Można bez trudu dotrzeć do ludzkiej duszy przez zbrodnię, poprzez najsmutniejsze występki, ale nie można się przedrzeć przez pospolitość.

Znajdź nas na Facebooku