Okładka książki Jezus Chrystus uzdrowiciel mojej osoby

Jezus Chrystus uzdrowiciel mojej osoby

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Żyć Dobrą Nowiną". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
religia
typ
papier
Balbina64
8,42 (12 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Książka Thomasa Forresta jest drogowskazem wskazującym na Jezusa Chrystusa, który mówi: "Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia" (J 8, 12).
Niech książka ta pomoże Ci odkryć twoje choroby, które usunie najlepszy z lekarzy - Pan nasz, JEZUS CHRYSTUS.

źródło opisu: okładka książki

Polecamy

Opinie czytelników
queen992 | 2013-08-21
Przeczytana: 02 sierpnia 2013

Polecam.. bardzo dobrze się czyta , ksiązka jest warta przeczytania. polecam też KONIEC ŚWIATA WEDŁUG MARYJI Wincentego Laszewskiego. - najlepsza ksiązka jaką kiedykolwiek w życiu czyałąm. poważnie.

andria | 2013-05-04
Przeczytana: maj 2013

Napiszę bardzo krótko. Naprawdę warto przeczytać.

Sebastian | 2012-12-12

Kalendarium literackie
  • Trudi Canavan
    45. rocznica
    urodzin
    Szczęśliwe zakończenie to luksus na jaki może pozwolić sobie fikcja.
  • Michael Crichton
    72. rocznica
    urodzin
    Każde odkrycie jest gwałtem na naturze.
  • Leszek Kołakowski
    87. rocznica
    urodzin
    Czas jako substrat ludzkiego doświadczenia nie daje się skonceptualizować (w sensie redukcji do terminów bardziej pierwotnych). Jeśli postrzegamy go jako niekończące się samounicestwienie, cały świat doświadczenia z braku substratu zapada się w nicość. Absolut może służyć ocaleniu świata, uratować g... pokaż więcej
  • Gianni Rodari
    94. rocznica
    urodzin
    Każde dziecko, które przychodzi na świat, wie, że cały świat jest jego i nie musi zań płacić ani grosza, musi tylko zakasać rękawki, wyciągnąć rączki i go sobie wziąć.[z bajki "O kupowaniu Sztokholmu"]
  • Aravind Adiga
    40. rocznica
    urodzin
    biedni marzą, by mieć pod dostatkiem jedzenia i wyglądać, jak bogaci, a .... bogaci? Żeby schudnąć i wyglądać, jak biedni
  • Randy Pausch
    54. rocznica
    urodzin
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.
  • Laurie Halse Anderson
    53. rocznica
    urodzin
    Chcę biec, lecieć, bić skrzydłami tak mocno, aby nie słyszeć niczego poza łomotem własnego serca.
  • Marcin Meller
    46. rocznica
    urodzin
    Pani pokazała jelenia i zapytała nas, kto wie, jak nazywa się zwierzę. Ja wiedziałem, więc się ochoczo zgłosiłem i powiedziałem, że Lenin. Pani się stropiła i powiedziała, że chyba coś mi się pomieszało, bo to jeleń, a wielki Lenin, Włodzimierz Iljicz to człowiek, (...). Na co ja buńczucznie, że to... pokaż więcej
  • Théophile Gautier
    142. rocznica
    śmierci
    Zdaje mi się, jak gdyby moje ciało stało się przepuszczalne, moje ja uciekało z niego tak jak woda przez sito. Czuję, że się roztapiam we wszechbycie, z trudem odróżniam siebie od świata, w który się zapadam. Życie, którego - o ile tylko mogę - odgrywam zwykłą pantomimę, aby nie martwić krewnych i p... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku