Mężczyźni, miłość i seks

Men, Love & Sex: The Complete User's Guide for Women
978-83-7510-696-1
poradniki
Jusia

Mężczyźni obnażeni do cna Dzięki tej książce twoje - i jego - życie zmieni się na lepsze. Co sprawia, że mężczyzna się zakochuje? Co tak naprawdę popycha go do zdrady? Czego oczekuje w sypialni? Co jest nie tak, kiedy mówi, że "wszystko w porządku"? Co powoduje, że woli się rozstać? Na stronach Mężczyzn, miłości i seksu znajdziesz niebanalne i często zaskakujące odpowiedzi na te i wiele...

Mężczyźni obnażeni do cna

Dzięki tej książce twoje - i jego - życie zmieni się na lepsze.

Co sprawia, że mężczyzna się zakochuje? Co tak naprawdę popycha go do zdrady? Czego oczekuje w sypialni? Co jest nie tak, kiedy mówi, że "wszystko w porządku"? Co powoduje, że woli się rozstać? Na stronach Mężczyzn, miłości i seksu znajdziesz niebanalne i często zaskakujące odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań dotyczących wspólnego życia.

Opierając się na wynikach badań oraz szczerych rozmowach z setkami ochotników obu płci, autor stworzył z myślą o kobietach wspaniały, pełen humoru poradnik, który odziera stworzenie zwane mężczyzną z tajemnic i szczegółowo wyjaśnia jego zachowanie, sposób myślenia i potrzeby w związku. Ta zabawna i wnikliwa książka dotyka wszystkich etapów znajomości oraz wszelkie trudności związane z dzieleniem życia z inną osobą. Poza tym udziela krótkich, ale cennych rad zebranych w kategorie: "Jak rozmawiać z mężczyzną", "Męskość okiełznana", "Mężczyzna bez tajemnic" i "Męskie dziwactwa".

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Asia | 2011-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2011

Autorem książki jest redaktor naczelny amerykańskiej edycji „Men’s Health”. Opierając się na wnikliwych badaniach zarówno kobiet jak i mężczyzn pomaga nam – kobietom zrozumieć samczy umysł.
Książka składa się 25 rozdziałów. Każdy rozpoczyna się pytaniem ankietowym wraz z odpowiedziami. Pomocne są rady: jak się powinno rozmawiać z mężczyzną np.” POWIEDZ: Hej, będę sobie depilowała dzisiaj nogi. Przejechać ci przy okazji ramiona? ZAMIAST: Nie mogę patrzyć na twoje kłaki na ramionach. PONIEWAŻ: Jeśli rozegrasz to tak, jakby to nie był żaden kłopot bardzo chętnie da się upiększyć”. W książce znajdują się również męskie dziwactwa oraz zagadki samczego umysłu. Rozdział kończy się krótkim podsumowaniem treści zawartych w nim pt. męskość okiełznana.
Zinczenko opisuje zachowania mężczyzn od pierwszego spotkania z kobietą, na każdym etapie zalotów aż do nieuniknionego wniosku: sukcesu bądź rozpadu. Książka pomaga zdobyć informacje odnośnie tego co oczekuje od nas facet, co się dzieje w...

Ania Kostorz | 2014-04-16
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 13 kwietnia 2014

Szczerze mówiąc, nie mam bladego pojęcia po co zostają napisane takie poradniki... czy to dla kobiet, czy to dla mężczyzn.

O ile treści tutaj prawie nie zauważyłam, a przynajmniej jej sensu, to spodobała mi się forma przekazania informacji. "Męskość okiełznana" może być jakimś wyznacznikiem tego, co się przeczytało i właściwie po przeczytaniu tytułu danego rozdziału, można przejść od razu do tego podsumowania. Oprócz tego, statystyki niby mówią za siebie, ale czy na pewno one są szczere? Sama rozwiązując jakieś ankiety, nie zawsze się przykładam.

Daję 4/10, książka dobra dla nastolatek, które pragną dowiedzieć się czegoś o facetach i może uwierzą w to, co tam jest napisane.

Aleksandra | 2012-09-11
Przeczytana: 2010 rok

Książka jakich wiele, treść jakich wiele. Przydatna w usystematyzowaniu wiedzy i jako forma rozrywki popołudniowej.

bubuss12345 | 2012-03-29
Przeczytana: 28 marca 2012