Tańczące marzenie

Tłumaczenie: Małgorzata Grabowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sadler's Wells". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Graf
A dream Seadler's Weels
literatura mlodzieżowa, balet
TukTuk

Po śmierci ojca czternastoletnia Weronika musi wyjechać z Londynu i porzucić ukochane lekcje baletu. Czy to oznacza kres jej marzeń o karierze wielkiej tancerki? W pociągu do Northumberlandu Weronika poznaje chłopca, który zdradza jej swój wielki sekret - pragnie zostać muzykiem, choć ojciec chciałby, aby poświęcił się prawu. Wkrótce Weronika przekona się, że od jej determinacji i uporu...

Wkrótce Weronika przekona się, że od jej determinacji i uporu zależą sukcesy w twardym świecie baletu...

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.bemowo.e-bp.pl/bemowo/okladki/ISBN/8370/m8370670261.jpg

serolod | 2015-08-01
CyrkNocy | 2013-08-13