Amazonia w weekend

poradnik, podróże, Amazonia
przygodowa

źródło okładki: zdjęcie autorskie

dzwiad | 2012-01-30

Coś nie mogę dobrnąć do końca. specyficzna książka nie bardzo w moim guście.

Powyższe słowa napisałem jakiś czas temu jednak teraz przerzucam książkę (choć myślę, że w tym przypadku to za duże słowo) do przeczytanych bo nie dam rady jej dokończyć. zbiór krótkich tekstów o stylistyce nie bardzo wiadomej, niby humorystyczne ale taki humor jest dla mnie ciężkostrawny. Czyta się źle a pokuszę się nawet o stwierdzenie tragicznie.
Nie polecam i żałuję, że kupiłem to w formacie e-booka bo nie mam komu tego odsprzedać ;/

| 2011-03-29
Przeczytana: 25 marca 2011

Daria | 2014-07-08
    Szortal na wynos #33
    Vaughan Stanger, Jacek Jarecki, Frank Roger, Jacek Wilkos, Grzegorz Woźniak,...