Media i przestępczość

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Media and Crime
978-83-233-2827-8
Sajlent

Książka w przystępny sposób wprowadzia w problematykę zależności między środkami masowego przekazu a przestępczością. Do głównych kwestii poruszonych w tym opracowaniu należą: sposób relacjonowania przestępczości w mediach, przedstawianie dzieci i kobiet jako ofiar i przestępców, panika moralna dotycząca pedofilów, współpraca mediów i policji, programy kryminalne typu reality, nadzór i kontrola społeczna, nowe media.

źródło opisu: okładka

panna-joanna | 2013-05-23