Żółty smok & Żółty Smok

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria z dreszczykiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bajka
978-83-61824-03-9
żółty smok, smoki, detektywi
GORMITI

Bajka sensacyjna z odrobiną magii w tle. Trzeba rozwikłać kilkanaście kryminalnych spraw z bajkowego świata. W jedną z nich zamieszany jest bogaty fabrykant - pająk Stefan Szelmoba, w innej na wyjaśnienie czeka tajemnica znikającego pejzażu z obrazów, które namalował mistrz Jan Tyc, a w jeszcze innej... ktoś porywa córeczkę genialnego wynalazcy rohula. Śledztwo prowadzą detektywi Żółty Smok (kogut oryginał) i Żółty Smok (niebieski smok miniaturka, uciekinier z cyrku, ścigany przez dwóch tajniaków - dobermana i wilczura). Gratka dla dzieci, które zaczynają samodzielnie czytać książki! Przejrzysty tekst + dużo ilustracji + dreszczyk = książka, która czyta się sama!

źródło opisu: Bajka, 2009

źródło okładki: Bajka, 2009