Cichy wielbiciel

Tłumaczenie: Wojciech Usakiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Secret Admirer
83-7070-423-9
harlequin romance
Dorota_1988

Pierwszy raz spotkali się przypadkowo w windzie. Awaria spowodowała, że mieli okazję poznać się lepiej...

Grace nie przewidziała tylko jednego: że Scott Gregory, wschodząca gwiazda biznesu o nie najlepszej reputacji, pojawi się w jej życiu ponownie - w roli kandydata na wspólnika.

Piotr | 2012-04-25

Olga Rudnicka totalnie mnie zaskoczyła. Autorka zafundowała mi jednodniową, literacką, ekstremalną jazdę bez trzymanki. Tyle trwało czytanie tej książki. Teraz rozumiem, co czuła kiedy parę dni temu opowiadała na spotkaniu autorskim o tym, że płakała w czasie pisania "Cichego wielbiciela". Młoda, piękna i zdolna autorka znana z humorystycznych kryminalnych opowieści stworzyła książkę zupełnie inną niż do tej pory. Kiedy przekładałem kolejne stronice książki, wtedy targały mną sprzeczne stany. Byłem wściekły, aby po chwili współczuć i główna postać stała mi się bardzo bliska. Może wynikało to z faktu, że sam blisko dwa lata temu padłem ofiarą staltkingu? Ale dla mnie wszystko dobrze się skończyło. Doskonale oddany realizm sytuacji i świetnie naszkicowany profil psychiczny Julii. Poznajemy dziewczynę uśmiechniętą, radosną i szczęśliwą, a rozstajemy się z ... no właśnie. Autorka w książce nikogo nie oszczędza. Ani Julii, ani jej rodziców, czy tez Pawła - swojego chłopaka....

Jonia Rogue | 2016-06-15
Przeczytana: 1994 rok

No cóż ale ta książka jest naprawdę zaskakująca...ZASKAKUJĄCA!!!! Lepsza niż 50 twarzy grzybiarzy.

izomorfia3 | 2014-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Męska dziewica
26-180 29-190