Chwila dla urody, czyli starochińskie metody pielęgnacji ciała i...ducha

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
83-05-13166-1
zdrowie, medycyna
Scarlett

Książka ta podaje naturalne sposoby poprawiania urody,sylwetki i samopoczucia oraz leczenia rozmaitych dolegliwości,wywodzące się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Chińscy lekarze nie proponują cudownych recept,tajemniczych mikstur czy magicznych ekstraktów. Przywracają zdrowie, zalecając pacjentom ogólnie dostępne produkty żywnościowe oraz popularne przyprawy i zioła, dzięki którym skóra odzyska piękny wygląd,włosy-połysk,a oczy-blask. Skuteczność ich metod sprawiła,że coraz powszechniej stosują je europejskie i amerykańskie gabinety odnowy biologicznej,szpitale i kliniki.
"Chwila dla urody" zawiera wiele praktycznych rad: jak leczyć cellulitis,uporczywy trądzik,grzybicę,przekrwienie twarzy.Jak naturalnymi środkami zmienić kolor włosów,pozbyć się łupieżu,przeciwdziałać łysieniu.Jak pielęgnować dłonie i stopy.Jak się odżywiać,by przyspieszyć leczenie złamań,zwichnięć,sforsowanych mięśni i innych kontuzji. Jak przeciwdziałać nadmiernej potliwości stóp.Jak leczyć otyłość i jak przybrać na wadze.Jak poprawić odporność organizmu.Jak wyleczyć przeziębienie w jedną noc.Jak poprawić pamięć.A także mnóstwo innych porad.

źródło opisu: okładka

Scarlett | 2011-03-30
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 29 marca 2011

Książka jest absolutnie rewelacyjna. Początkowo planowałam notować najważniejsze rzeczy,jednak już po przeczytaniu kilku stron wiedziałam, że ja tę książkę muszę po prostu mieć.
Każdy z nas chce jak najdłużej cieszyć się pięknym wyglądem,dobrym zdrowiem i doskonałym samopoczuciem. W tej książce znajdziemy wiele rad jak tego wszystkiego dokonać,tak naprawdę niewielkim kosztem.
Mnóstwo przepisów na ziołowe herbatki, maseczki, kąpiele, zdrową dietę, które można zastosować na szereg różnych dolegliwości.
Książkę polecam wszystkim osobom, które wierzą w medycynę naturalną, ziołoterapię,aromaterapię itd i zamiast syntetycznych leków kupowanych w aptece wolą wypić zdrową ziołową herbatkę!

| 2014-12-17
| 2013-11-21