Debbie czy Debora?

Okładka książki Debbie czy Debora? Jessica Hart
Okładka książki Debbie czy Debora?
Jessica Hart Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romance literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romance
A sensible wife
Harlequin
1995-01-01
1995-01-01
Adela Drakowska
narzeczona małżeństwo romans dżunga uczucia

Lekki romans na kilka wieczorów. Roztrzepana Debra gubi dokumenty podczas swojej podróży po Indonezji. Przypadkowo prawie wpada pod koła Gila. Inżynier oferuje jej ciekawą pracę -ma przez 3 miesiące udawać jego żonę i pracować jako sekretarka. Ma podobne imię i nazwisko do jego narzeczonej. Podczax podróży poznaje znajomych Gila zazdrosną Sylvie, Pascala, pielęgniarkę Prim oraz innych sympatycznych znajomych w biurze. Spędza wiele chwil z Gilem. Czy ona naprawdę zostanie jego żoną?
Polecam.

Przeciwieństwa się przyciągają… Czytając książkę można utwierdzić się w tym przekonaniu.

Rozsądny pedant i lekkomyślna bałaganiara… „Jesteś dokładnie taką dziewczyną, jakiej nigdy nie chciałbym poślubić.” – pada z ust bohatera. A jednak!

Udawane małżeństwo bohaterów powoduje liczne interesujące sytuacje, a z czasem przeradza się w prawdziwe uczucie.

Debora to dziewczyna, która beztrosko podchodzi do życia, traktuje je jak wielką przygodę. To bohaterka z charakterem, która nie boi się wyzwań, ale konsekwentnie rozwija swoje pasje, jakimi są podróże.

Całe opowiadanie stanowi przykład tego, jak osiągnąć kompromis, a także przestrogę, jak zbieżność nazwisk może skomplikować życie.

Lubię książki Hart, oparte na prostych związkach z nutą humoru, a większość z nich przedstawia problem (nie)dobranych par.

Polecam!!

Debora to dziewczyna,...

• Harlequin
  • ♥ Moje ulubione ♥
  • Seria tematyczna: Romantyczna jesień
  • Seria: Harlequin romance
  • Harleguin
  • Harlequin Romance {end}

Dodaj cytat z książki Debbie czy Debora?