Debbie czy Debora?

Tłumaczenie: Adela Drakowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A sensible wife
83-7070-743-2
Dorota_1988

Debora nie miała szans. Gil przecież uwielbiał swoją narzeczoną - zawsze schludną, zrównoważoną i rozsądną Debbie, która potrafiła świetnie gotować i zawsze zakręcała tubkę pasty do zębów. A ona, Debora, nigdy o tym nie pamiętała. Myśl o małżeństwie z nią, z taką beztroską bałaganiarą, pewnie nawet nie przyszłaby mu do głowy! A jednak jej cudowny romans z Gilem w środku tej indonezyjskiej dżungli trwał już trzeci miesiąc.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1995

Mak | 2014-03-24

Przeciwieństwa się przyciągają… Czytając książkę można utwierdzić się w tym przekonaniu.

Rozsądny pedant i lekkomyślna bałaganiara… „Jesteś dokładnie taką dziewczyną, jakiej nigdy nie chciałbym poślubić.” – pada z ust bohatera. A jednak!

Udawane małżeństwo bohaterów powoduje liczne interesujące sytuacje, a z czasem przeradza się w prawdziwe uczucie.

Debora to dziewczyna, która beztrosko podchodzi do życia, traktuje je jak wielką przygodę. To bohaterka z charakterem, która nie boi się wyzwań, ale konsekwentnie rozwija swoje pasje, jakimi są podróże.

Całe opowiadanie stanowi przykład tego, jak osiągnąć kompromis, a także przestrogę, jak zbieżność nazwisk może skomplikować życie.

Lubię książki Hart, oparte na prostych związkach z nutą humoru, a większość z nich przedstawia problem (nie)dobranych par.

Polecam!!

moniszon | 2016-05-22