Duch Święty w działaniu

Wydawnictwo: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym
wiara, nawrócenie, Duch Święty
religia
Balbina64

Przesłanie książki "Duch Święty w działaniu" rodziło się stopniowo, ilekroć zastanawiałem się nad działaniem Ducha Świętego w życiu chrześcijanina. Będąc świadkiem różnorakich działań duchowych, dochodziłem do przekonania, że nie można ich zatrzymywać dla siebie, ani też ukrywać pod korcem. Stając przed ogromem łaski Pana, poczułem się wewnętrznie przynaglony do spłacenia długu wdzięczności...

Stając przed ogromem łaski Pana, poczułem się wewnętrznie przynaglony do spłacenia długu wdzięczności wobec dzieła Ducha Świętego i Jego zdumiewających sposobów działania.
Nie można ogarnąć umysłem ani opisać tego wszystkiego, co Duch Boży uczynił w sercach braci i sióstr w Odnowie Charyzmatycznej. A przecież Jego działanie płynące z miłości obejmuje wszystko, co jest dobre na tym świecie!
(fragment Epilogu)

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://www.odnowa.jezuici.pl/sklep/ksiazki/112-duc...»

Anna | 2015-03-23
Przeczytana: 17 marca 2015

Polecam dla poszukujących Ducha Świętego! Dla chcących pogłębić wiarę i się nawrócić.

Marlena | 2012-07-18
Przeczytana: 04 maja 2007