Turystyka

Książka jest przypisana do serii/cyklu ""Mój konik"". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Młodzieżowa Agencja Wydawnicza
turystyka, hobby
takisobiejac

Turystyka jest jednym z najpopularniejszych "koników" w wielu krajach naszego globu. Podróże stały się pasją milionów ludzi, którzy znaleźli w nich wypoczynek i przyjemność. Wędrówki pozwalają na bezpośredni kontakt z kulturą i historią interesującego nas właśnie państwa czy regionu, stwarzają możności spotkań z ludźmi, uczą dostrzegać piękno krajobrazów. Nic więc dziwnego w tym, że bardzo...

Nic więc dziwnego w tym, że bardzo często nazywa się turystykę fenomenem drugiej połowy XX wieku.

źródło opisu: wstęp do książki

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

takisobiejac | 2011-03-29
Na półkach