Pozdrowienia z Kuala Lumpur

Wydawnictwo: Goneta.net
Katia

„Pozdrowienia z Kuala Lumpur” — to debiut literacki młodej Darii Saj. Formą tej książki jest komplet listów pisanych z Kuala Lumpur do siostry w Polsce. Listy dotykają sfery emocjonalnej kobiety, opisujące swoje stany przechodzące od euforii po lęki, a także tęsknotę do siostry, której może już nigdy nie będzie miała okazji zobaczyć. Całość jest bardzo dojrzałym — zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę wiek autorki — studium postrzegania psychologicznej strony tematu.

źródło opisu: http://www.ebook.pl/product.php?id_product=2573

źródło okładki: http://www.ebook.pl/product.php?id_product=2573