Dziedziczka z nieprawego łoża

Wydawnictwo: Harlequin
Kitty
8323820597
ceylonka

Anglia, okres regencji. Kitty źle znosiła pobyt w seminarium dla ubogich dziewcząt w Paddington. Była przekonana, że tak naprawdę ma szlacheckie pochodzenie, i nie wyobrażała sobie siebie w roli guwernantki. Marzyła o utytułowanym mężu, z czego podśmiewały się jej przyjaciółki, Prudence i Nell. I oto pewnego dnia przez przypadek poznała wicehrabiego Devenicka. Ten młody człowiek postanowił ożenić się z Kitty, żeby zrobić na złość własnej matce, która żelazną ręką rządziła rodziną. Wybuchł skandal, który okazał się niczym w porównaniu z mroczną tajemnicą od lat ukrywaną w tym arystokratycznym rodzie.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ostatnia z trylogii, chyba najlepsza część. Jasne, romansidło, nie mniej, postacie są wyraziste, intryga i tajemnica sprzed lat zazębia się i zagłębia. Ciężko jest nadążyć za wypadkami. Pozycja chyba najgrubsza, ale w sumie, najlepiej mi się ją czytało.
Tak, polecam, mimo że to magiczny "Harlequin". Wbrew pozorom, bardzo ambitny i sympatyczny.

Iwona | 2016-10-28
Na półkach: 2016, Przeczytane