Dzwony weselne dla Beatrice

Tłumaczenie: Marek Zakrzewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Wedding Bells for Beatrice
83-7070-897-8
Dorota_1988

Światowej sławy lekarz, profesor Gijs von der Eekerk był przystojnym wdowcem z siedmioletnią córką, a Beatrice tylko skromną, już niezbyt młodą dziewczyną, pracującą w administracji londyńskiego szpitala. Nie mogła więc pojąć, dlaczego Gijs chce się z nią ożenić. Uzgodnili, że będzie to małżeństwo dwojga lubiących się ludzi. Niestety, Beatrice szybko zakochała się we własnym mężu i bardzo cierpiała z powodu jego uczuciowej oziębłości.

Kasia1101998 | 2016-02-18

Miła odskocznia od rutyny :)

Heathcliff1510 | 2015-09-02
gosiurka | 2014-04-12