Teologia Wędrowania

Tłumaczenie: Anna Lechowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "W kręgu duchowości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Auf dem Wege
838688956X
religia

Przedmiotem rozważań znanego w Polsce benedyktyńskiego mnicha jest homo viator - człowiek wędrujący od niemowlęctwa do starości, od marzeń do rzeczywistości i od rzeczywistości do marzeń, od narodzin do śmierci, od doczesności ku wieczności... Są to rozważania bardzo osobiste, ale jednocześnie osadzone w duchowości szczerze biblijnej i głęboko monastycznej.

źródło opisu: Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej Biblos

źródło okładki: emmanuel.pl

Książkowo_czyta | 2011-10-12
Przeczytana: 2005 rok

Pozycja ta uświadamia czytelnikowi, iż życie ludzkie, bez względu na to w jakim położeniu się w danej chwili znajdujemy, nie jest stagnacją lecz ustawiczną drogą do świętości.

peccator | 2015-10-25
Na półkach: Wiara, Przeczytane