Filmowanie - podręcznik dla młodych

Tłumaczenie: Katarzyna Bluszcz
Wydawnictwo: Wojciech Marzec
Filmmaking fot teens: pulling off your shorts
978-83-927215-2-9
poradniki
Koko

Marzysz o srebrnym ekranie na matematyce? Układasz przemówienie na Oscary zamiast wypracowania na polski? Teraz masz podręcznik, który pomoże ci spełnić te marzenia. Ta zabawna i praktyczna książka zabiera młodych filmowców w podróż od momentu inspiracji, aż do ukończenia krótkiego metrażu i dalej. Młodzi zapaleńcy nauczą się dzięki niej wszystkiego, co muszą wiedzieć, by zostać scenarzystą/producentem/reżyserem swojej pierwszej krótkometrażówki. Podręcznik zawiera porady i techniki przeprowadzenia burzy mózgów, scenariopisarstwa, planowania, kręcenia, montażu i marketingu. Książka pozwoli dojrzeć i zainspiruje nowe pokolenia filmowców.

źródło opisu: www.w-wm.pl

źródło okładki: www.w-wm.pl