Różowa

Tłumaczenie: Ewa Mikina
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Czas Róż". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
One pink rose
Jaguś

Dawno temu żyła niezwykła rodzina - bracia Clayborne'owie, złączeni więzami silniejszymi niż więzy krwi. Po raz pierwszy spotkali się, gdy jako dzieci mieszkali na jednej z ulic Nowego Jorku. Zbiegły niewolnik Adam, kieszonkowiec Douglas, rewolwerowiec Cole i oszust Travis. Przeżyli w dżungli miasta rządzącego przez gangi starszych od nich chłopców tylko dlatego, że trzymali się razem. Kiedy...

Przeżyli w dżungli miasta rządzącego przez gangi starszych od nich chłopców tylko dlatego, że trzymali się razem. Kiedy na swojej ulicy znaleźli małą dziewczynkę - podrzutka - postanowili, że wyjadą na Zachód i stworzą jej prawdziwy dom.
Przewędrowali szmat kraju, aż w końcu osiedlili się w sercu Montany, na skrawku ziemi, który nazwali Różanym Wzgórzem.
Jest to pierwsza z trzech części cyklu Julie Garwood "Czas Róż" - opisuje losy Travisa i Emily.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.xarchiwum.pl