Żabka oraz Kieszonkowe tragedie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
satyra
satyra
silverraven

Urodziłam się pewnego 2 września jako ślubna córka bardzo mądrego ojca i bardzo pięknej matki, co nasuwa myśl, jaka mogłabym być, gdyby nie złośliwy figiel natury. Wykształcenie pobierałam pilnie i z zamiłowaniem w szkole baletowej, brzydząc się pracą umysłową, co znalazło konsekwentne odbicie w obecnym moim zawodzie. Tak więc – zawód wyuczony: tancerka, zawód wykonywany: literatka. Nieraz...

Nieraz siedzę w oknie i zastanawiam się, co też ze mnie wyrośnie.

Ilustracje: Ha - Ga.

źródło opisu: Wydawnictwo Iskry

źródło okładki: Wydawnictwo Iskry

Kama | 2014-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2014

Zabawna i wciągająca prawie do końca książka. Bardzo podoba mi się humor i styl pisania autorki. Nużyło mnie trochę ostatnie opowiadanie "Ja i ty" ale koniec był zabawny.
Pełna recenzja na stronie: http://rozneczytanie.blogspot.com/2014/11/co-sadze-o-zabce.html

olafina | 2013-06-08
Przeczytana: maj 2012

Grodzieńska to klasyk! niepowtarzalny humor, przenosi człowieka w inny świat, a opowiadanie "żabka" jedno z moich ulubionych!

malgorzatackj | 2012-11-19

Poprosi rewelka