Your Sugar Sits Untouched

8 (11 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
emilie, autumn, your, sugar, sits, untouched, poezja
poezja
angielski
Aelirenn

Written between the ages of 13 and 18, Emilie Autumn's debut poetry book quickly sold out amongst her fans back in 2000, and the audio version has since become a sought after collector's item.

Now, through the magic of digital downloads, this unique spoken word book/album can be yours at last!

*All words and music written, performed, and produced by EA

źródło opisu: http://www.asylumemporium.com/collections/music/pr...(?)

źródło okładki: http://www.emilieautumn.com/img/YSSUCOVERsm.jpg

Aelirenn | 2011-03-30
Przeczytana: kwiecień 2010

Zbiór poezji amerykańskiej wokalistki i skrzypaczki Emilie Autumn zachwycił mnie. Nie tylko dlatego, ze jestem jej fanką (nie będę tego ukrywać) ale przede wszystkim dlatego, że jest to poezja właśnie dla mnie, oraz dla innych młodych kobiet. Żadnej z nas bowiem nie są obce uczucie zagubienia, samotności, nieodwzajemnionych miłości... Może i są to oklepane tematy, ale nie przestają być nam bliskie. Zbiór ten jest również uzupełniony intelektualnymi zabawami w stylu "At What Point Does A Shakespeare Say", który jest jednym z moich ulubionych wierszy.
Nie znam angielskiego na tyle biegle, by móc w pełni wypowiadać się o budowie wierszy, czy tez ich obiektywnej wartości artystycznej. Nie przypominam sobie jednak niczego co by mnie raziło, można więc powiedzieć, ze przynajmniej przyzwoity poziom poezji jest zachowany.
Od strony technicznej audiobook prezentuje się interesująco - Emilie czyta swoje wiersze, w tle zaś słychać skomponowaną przez nią muzykę. Niestety ma to również swoje...

mondlicht | 2015-09-13
Ophelia | 2013-12-05