Teoria fal Elliotta

Wydawnictwo: WIG-Press
839032962X
biznes, finanse

Teoria fal Elliotta zdobyła sobie w naszym kraju sporą popularność, mimo że polskiemu czytelnikowi praktycznie niedostępne było dotąd podstawowe źródło, jakim jest praca Frosta i Pretchera, która znacznie poszerza naszą dotychczasową wiedze na temat koncepcji fal.

Ingenium | 2015-08-22
Przeczytana: 21 sierpnia 2015

Sama teoria jest bardzo ciekawa, ale książka pisana dość monotonnie, ciężko się czyta.

książek: 2045

Oczywiście zależy z której strony to się ugryzie, od strony matematyki całkiem ciekawe, jednak sama książka (podobnie jak ta o Liczbach Fibonacciego) pisana jest propagandowo, i wydana dla "tzw" inwestorów stosujących Analizę Techniczną, Daytrading, Forex.

pmjar | 2016-10-30
..an | 2016-02-16