Statystyka Analiza badań społecznych

Wydawnictwo: Scholar
978-83-7383-269-5
statystyka
Magdalena

Pierwszy w Polsce podręcznik statystyki dla tych, którzy nie lubią matematyki. Jest to wydanie nowe, radykalnie zmienione, różni się od innych podręczników statystyki tym, iż autorzy niczego nie tłumaczą na wzorach, a wyłącznie na przykładach. Część danych to przykłady dydaktyczne, ale sporo analiz zostało wykonanych na czterech dużych zbiorach danych sondażowych (Polski Generalny Sondaż Społeczny 1992-2005, Sondaż Postaw i Zachowań Jedzeniowych 2005-2007, badania ogólnopolskiej grupy gimnazjalistów w 2006 roku). Autorzy, pamiętając o tym, że czytanie ma o wiele mniejszy wpływ na naukę niż wykonywanie ćwiczeń, przygotowali płytę CD, która jest dołączona do książki.

źródło opisu: http://wysylkowa.pl/ks1048998.html#wiecej

źródło okładki: http://wysylkowa.pl/ks1048998.html#wiecej

Adoriano | 2016-10-05
Lassbelin | 2014-08-07
Na półkach: Przeczytane, Psychologia
Ola | 2013-02-20
Na półkach: Przeczytane, Psych...
Gryzelda | 2013-01-09
KateCosta | 2012-12-10