Co za tydzień 3

Tłumaczenie: Grzegorz Komerski
Cykl: Co za tydzień! (tom 3)
Wydawnictwo: Jaguar
What A Week... to Make a Stand

Trzeci tom szalonych przygód czterech przyjaciółek - Holy, Tansy, Jade i Cleo, z których każda ma własne marzenia, cele i... kłopoty! Razem przeżyły już niejedno. Przetrwały pikniki dobroczynne, jeden gorszy od drugiego, mrożącą krew w żyłach działalność charytatywną, skandaliczne zachowania rodziców, którzy w ogóle nie rozumieją zachowania dorastających córek, kilka obciachowych imprez historycznych i rozliczne tragedie na miarę katastrofy Titanica. Życie jednak toczy się dalej, a każdy kolejny dzień przynosi nowe wyzwania. Czy ojciec Holy wreszcie przestanie latać w zgrzebnej koszuli i dźgać ludzi piką? Czy dziewczyna spotka wreszcie Prawdziwą Miłość przez wielkie P i jeszcze większe M? Czy zdrowe odżywianie propagowane przez matkę Tansy, wyjdzie córce na zdrowie? Czy Jade dogada się ze sprawiającą coraz większe kłopoty, niesympatyczną Allegrą?

źródło opisu: Jaguar, 2008

źródło okładki: Jaguar, 2008

Mary14 | 2013-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2013

Ciekawa powiastka o zakręconym świecie nastolatków. Nowe przyjaźnie, miłości i kłopoty z rodzicami.
W Anglii żyją cztery przyjaciółki: Jade Williams, Cleo Greenway, Holly Vine i Tansy Meadows. Mają mnóstwo problemów i spraw na głowie. Chcesz wkroczyć w ich świat? Chcesz dowiedzieć się czy świętoszkowata Jade znajdzie chłopaka, czy rodzice Holly sprzedadzą dom, czy Tansy pogodzi się z Andy'm, kim jest ojciec jego rodzeństwa i jak skończy się bójka w "Za zamkniętymi drzwiami"? To wszystko jest opisane w tej książce! Dowiedz się!

juleczka0020 | 2014-02-12
Przeczytana: 05 lipca 2012

Książka jest spoko. Polecam ! Jest takim powiedziałabym "umilaczem popołudni".

Książka opowiada o czterech przyjaciółkach, które jak wszystkie nastolatki przeżywają różne ciekawe i zabawne przygody. Powieje trochę grozą, kiedy u jednej z dziewczyn zdarzy się tragedia. Naprawde polecam :)

mollymoon200 | 2010-07-03
Przeczytana: 02 lipca 2010

wspaniale po prostu super !

Bardzo mi sie podobalo jak holy z powodu pozaru pojechala do szpitala,albo tansy z powodu tej bojki podczas ktorej uderzyla glowa w kamien.W pierwszym tygodniu najlepsza byla impreza u Jade.To moja ulubiona ksiazka, ulubiona seria i moja ulubiona czesc .☺

dinda | 2010-06-01

Podobaly mi sie tamte czesci wiec ta takze na pewno bedzie wspaniala

Paulina | 2010-08-29
Przeczytana: 2008 rok

Pamietam trochę tą książkę ale już nie tak bardzo ;)

Firrine | 2012-07-07

jak na książkę o problemach nastolatek i ich życiu książka jest zdecydowanie dobra... napisana w ciekawy sposób, czasem intryguje... całkiem lekka i przyjemna lektura

ostatnia część mi osobiście najbardziej przypadła do gustu ( może dlatego że to już koniec ^^ )

gakuko | 2012-02-12
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Rok 2012
Przeczytana: 12 lutego 2012

To chyba najlepsza książka z cyklu "Co za tydzień". Większość wątków zostało dokończonych, a historia w pewnych momentach trzyma w napięciu. Nie nazwałabym tego arcydziełem. Raczej jest to bardzo przyjemna lektura, którą polecam każdemu.

LiLi_011_tk | 2010-08-03
Przeczytana: 28 lipca 2010

Wszystkie trzy tomy były fenomenalne.
Ciekawe, zaskakujące i dobrze się je czytało

mollymoon | 2010-08-21

wedlug mnie to jest najlepsza czesc

Izi | 2011-05-05
Przeczytana: 2008 rok

Najciekwsza z całej serii.