ASP.NET 2.0 AJAX. Zaawansowane programowanie

Professional ASP.NET 2.0 AJAX
978-83-246-1300-7
asp.net, ajax
Kamil Rak

Książka "ASP.NET 2.0 AJAX. Zaawansowane programowanie" szczegółowo ukazuje, na czym polega tworzenie aplikacji WWW nowej generacji. Dzięki temu podręcznikowi będziesz wiedział, jak korzystać z różnych bibliotek, jak używać zaawansowanych kontrolek z pakietu AJAX Toolkit, a także jak budować własne kontrolki. Nauczysz się asynchronicznie uaktualniać fragmenty stron i zarządzać skryptami używanymi w przeglądarce, dowiesz się, jak testować takie aplikacje i usuwać z nich błędy. Z tą książką zdobędziesz wiedzę potrzebną do kreowania nowoczesnych, interaktywnych aplikacji.

źródło opisu: www.helion.pl

źródło okładki: http://helion.pl