Analiza techniczna rynków finansowych

Wydawnictwo: WIG-Press
biznes, finanse

O bardzo niewielu opracowaniach można powiedzieć, że są zdecydowanie najlepsze w swojej dziedzinie, a właśnie tak jest od lat w przypadku Analizy technicznej rynków finansowych Johna J. Murphyego.

Tomasz | 2013-07-13
Przeczytana: październik 2010

Jeden z najlepszych podręczników do analizy technicznej. Konkretnie krok o kroku omawia wszystkie najpopularniejsze wskaźniki oscylatory itp. Na końcu zaś zamieszczone są ćwiczenia do powtórzenia materiału.

| 2012-02-02

Świetna książka - szybko, sprawnie i solidnie wprowadza w tajniki giełdy. Oceniam z punktu widzenia osoby, która poważnie podchodzi do sprawy i chce się uczyć. Dla osób z innym podejściem - za trudna. Nie ma tam żadnego pierdu-pierdu - wszystko jasno, przejrzyście i konkretnie. Polecam!

Hubert | 2011-06-18
Przeczytana: maj 2010

Obowiazkowa lektura z zakresu analizy technicznej rynkow finansowych.

Hubert | 2015-04-22

Jest to biblia analizy technicznej - jedna z najlepszych.
Poznasz tu większość wskaźników, formacji itd.

Aczkolwiek jeśli ktoś mnie spyta, czy znajomość tego wszystkiego dała mi wymierne i finansowe korzyści to odpowiem; wątpie.
AT jest wiedzą powszechną i dlatego często wykorzystywaną przez dużych inwestorów do zmylenia reszty.

gustow | 2014-12-05
Przeczytana: 01 stycznia 2008

Encyklopedia AT i tyle. Każdy technik musi mieć coś takiego na półce.

Trezor | 2013-05-15

biblia analizy technicznej , POLECAM

Agnar | 2016-04-16

Książka Johna J. Murphiego to przede wszystkim zastrzyk wiedzy podany pod postacią wykwintnego, aczkolwiek prostego dania. Jest tutaj wszystko, co potrzebne osobie rozpoczynającej przygodę z giełdą, ale również wydaje mi się, że osoby poszukujące uzupełnienia swojej wiedzy znajdą dla siebie co nieco w tej pozycji. Od razu trzeba zauważyć, co jest też podkreślone w książce. Samo przeczytanie publikacji nie robi z nas mistrzów w dziedzinie. Musimy się cały czas rozwijać i poszukiwać wiedzy przede wszystkim w praktyce. Na tym polega Analiza Techniczna, niemniej przygodę z rynkami finansowymi warto zacząć od tej Analizy technicznej rynków finansowych Johna Murphiego.

Ingenium | 2015-07-17
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 17 lipca 2015

Jestem początkujący w temacie analizy technicznej i inwestowania na giełdzie. Jednak muszę przyznać że póki co, to najlepsza książka z tej dziedziny jaką przeczytałem.

WhooKnows | 2015-04-18

od tego każdy powinien zaczynać

Patryk Kimera | 2016-07-20