Zgliszcza

8 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Afterburn
83-7301-089-0
Jula

58-letni Charlie Ravich, bogaty biznesmen, okazuje się bezsilny wobec licznych chorób i przypadłości nękających jego rodzinę... Młoda i zmysłowa Christina Welles wychodzi z więzienia, w którym odbywała karę za współpracę z gangiem złodziei i odkrywa, że od przeszłości nie można tak łatwo uciec... Ganster Rick Bocca, dawny kochanek Christiny, wbrew własnej woli, trafia w sam środek tajemniczej afery... Losy tej trójki splotą się w nieodwracalny sposób, a pełen zaskakujących zwrotów ciąg wydarzeń znajdzie kulminację w istnym pandemonium przemocy i zniszczenia.

źródło opisu: okładka

Bitter_Sweet | 2014-09-11

Najlepsza powieść sensacyjna, jaką dane mi było czytać. Pełna niespodziewanych zwrotów akcji, wiarygodnych bohaterów, bez przewidywalnych i cukierkowych rozwiązań. Rodzi w głowie czytelnika plastyczny obraz zdarzeń niczym gotowy scenariusz do filmu.
Autor wykonał naprawdę dobrą robotę.

milijon | 2015-07-08
Na półkach: 2015, Przeczytane