Franklin uczy się jeździć

Cykl: Franklin (tom 4)
Wydawnictwo: Debit
Franklin
linka

Wszyscy koledzy Franklina potrafią już jeździć na rowerze bez pomocniczych kółek, niestety Franklin się boi. Czy nauczy się jeździć?

źródło opisu: własny opis

źródło okładki: www.kdc.pl

Petra | 2017-06-22
Na półkach: Przeczytane, Dzieciowe, 2017
Przeczytana: 20 czerwca 2017

Sama nie wiem, ile razy powtórzyłam dzisiaj zdanie: "Pamiętasz, Franklinowi też na początku się nie udawało,żeby nauczyć się jeździć na rowerze trzeba dużo ćwiczyć". Świetne źródło odniesienia.

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

TheReadingOne | 2016-08-22
Przeczytana: 2008 rok

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Kasidy_Wolf | 2018-05-15
Bastet | 2018-04-23