Eros i znawcy

Wydawnictwo: Rebis
83-7120-012-9
literatura faktu
Jula

Podtytuł książki brzmi: czyli co każdy o miłości, erotyzmie i dewiacjach seksualnych wiedzieć powinien. Autor przeprowadził bardzo interesujące rozmowy z osobami bardzo i mniej znanymi, m.in. z: Grahamem i Wiescką Masterton, Zbigniewem Lwem-Starowiczem, Januszem Korwinem-Mikke, Franciszkiem Starowieyskim, Mikołajem Kozakiewiczem, Stanisławem Dulko...

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie własne

Jula | 2011-03-24

Treść tej niewielkiej książeczki stanowią bardzo interesujące wywiady przeprowadzone przez autora z samymi mężczyznami - znawcami tematu bądź to z racji wykształcenia, bądź zainteresowań lub upodobań. Jeśli sięgniesz po tę niewielką objętościowo książeczkę, ale bogatą w treści i wiedzę, dowiesz się prawie wszystkiego o: - seksie w kulturze Wschodu; - pozowaniu do aktów; - sztuce erotycznej; - pornografii i aborcji; - lesbijkach i "innych światach"; a także skąd się biorą seksualni dewianci.
Bardzo polecam tę ciekawą i pouczającą lekturę.

micnowa | 2013-04-15
Karolina | 2016-09-26